Прегледи денес: 2

AUDI A4 2.0 TDI 105KW AVTOMATIK PROIZVEDENA 2012GODINA S – LINE

12.199,00 Евра

Опис

PRODAVAM AUDI A4 2.0 TDI 105KW AVTOMATIK PROIZVEDENA 2012GODINA S - LINE SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA VO BESPREKORNA SOSTOJBA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаAudi
МоделA4
Година2012
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите