Прегледи денес: 1

AUDI A4 2.0 TDI 105KW AVTOMATIK PROIZVEDENA 2010GODINA

9.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM AUDI A4 2.0 TDI 105KW AVTOMATIK PROIZVEDENA 2010GODINA KUPENA VO MAKEDONIJA OD PRVI GAZDI SO KOMPLET SERVISNA ISTORIJA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаAudi
МоделA4
Година2010
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите