Прегледи денес: 1

AUDI A4 2.0 TDI 105 KW (124 KS) 2010 GODINA

9.699,00 Евра

Опис

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаAudi
МоделA4
Година2010
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите