Прегледи денес: 2

AUDI A3 1.6 BENZIN 82KW 2005 GODINA

4.999,00 Евра

Опис

AUDI A3 1.6 BENZIN 85 KW PROIZVEDENO 2005 GODINA FUL OPREMA KLIMATRONIK REDOVNO SERVISIRANO I REGISTRIRANO DO 5 MESEC 2024 GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA ZEMENO VO RAZMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656 www.avtobanda.com.mk

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаAudi
МоделA3
Година2005
Километри250 000 - 299 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите