Автоплацеви
Пронајди дилер/продавач во вашата локација:-gip_hj_3

auris_3

DSCN3448

DSCN3027

AUDI_3

DSCN2588

astra_h3

DSCN2366

DSCN2073

DSCN0731

Автобанда огласник

Резултати:-
За продажба - 2004 OPEL ASTRA
Хеџбек (Користено)
Цена :   4,499 €
PRODAVAM OPEL ASTRA 1.7 CDTI PROIZVEDENA 2004 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.
Љупчо (Дилер)
Автобанда
Телефон: 077-989-236
Мобилен: 070-581-568
Зачувај го огласот

За продажба - 2003 RENAULT MEGANE SCENIC
Моноволумен (Користено)
Цена :   3,499 €
PRODAVAM RENAULT MEGANE SCENIC 1.9 DCI PROIZVEDEN 2003 GODINA SO FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ SO SITE PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.
Љупчо (Дилер)
Автобанда
Телефон: 077-989-236
Мобилен: 070-581-568
Зачувај го огласот

За продажба - 2003 RENAULT MEGANE
Хеџбек (Користено)
Цена :   3,199 €
PRODAVAM RENAULT MEGANE 1.9 DCI PROIZVEDEN 2003 GODINA SO FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA
Љупчо (Дилер)
Автобанда
Телефон: 077-989-236
Мобилен: 070-581-568
Зачувај го огласот

За продажба - 2007 TOYOTA AURIS
Хеџбек (Користено)
Цена :   7,199 €
PRODAVAM TOYOTA AURIS 2.O D4D PROIZVEDENA 2007 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ REGISTRIRANA CELA GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE I RAZMENA SO VASA DOPLATA
Љупчо (Дилер)
Автобанда
Телефон: 077-989-236
Мобилен: 070-581-568
Зачувај го огласот

За продажба - 1995 PEUGEOT 106
(Користено)
Цена :   1,500 €
Се продава Пежо 106 во добра состојба, економична со мала потрошувачка. Во цената има флексибилност за договор. - Година: 1995 - Потрошувачка: 4,8 - Киловати (KW): 40 - 3 врати - Гаражирано pecenesh_92 (Приватен продавач)
Зачувај го огласот

За продажба - 2003 OPEL CORSA
Хеџбек (Користено)
Цена :   По договор
PRODAVAM OPEL CORSA 1.0 BENZIN PROIZVEDENA 2003 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MAL GRADSKI AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA.
Љупчо (Дилер)
Автобанда
Телефон: 077-989-236
Мобилен: 070-581-568
Зачувај го огласот

За продажба - 2004 VOLKSWAGEN GOLF
Хеџбек (Користено)
Цена :   По договор
PRODAVAM VOLKSWAGEN GOLF 5 2.0 TDI PROIZVEDEN 2004 GODINA SO MNOGU OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE I RAZMENA SO VASA DOPLATA
Љупчо (Дилер)
Автобанда
Телефон: 077-989-236
Мобилен: 070-581-568
Зачувај го огласот

За продажба - 2006 HYUNDAI SANTA FE
SUV (Користено)
Цена :   По договор
PRODAVAM HYUNDAI SANTA FE 2.2CRDI PROIZVEDENA 2006 GOD 12 MESEC SO MNOGU OPREMA AVTOMATSKI MENUVAC VO EKSTRA SOSTOJBA MOZE I RAZMENA SO VASA DOPLATA.
Љупчо (Дилер)
Автобанда
Телефон: 077-989-236
Мобилен: 070-581-568
Зачувај го огласот

За продажба - 2001 SEAT IBIZA
Хеџбек (Користено)
Цена :   По договор
PRODAVAM SEAT IBIZA 1.9 TDI PROIZVEDENA 2001 GODINA FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO DOBRA SOSTOJBA
Љупчо (Дилер)
Автобанда
Телефон: 077-989-236
Мобилен: 070-581-568
Зачувај го огласот

За продажба - 2001 AUDI A4
Седан (Користено)
Цена :   По договор
PRODAVAM AUDI A4 1.9 TDI 131 KS PROIZVEDENA 2001 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA
Љупчо (Дилер)
Автобанда
Телефон: 077-989-236
Мобилен: 070-581-568
Зачувај го огласот

<< Старт < претходно 1 2345678910следно >Крај >>
Резултати 1 - 10 од 323
Приказ #


Преземај ги најновите огласи со RSS. - Преземај ги најновите огласи со RSS.Powered by Webhost MK
gototop