Автосалон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
Пребарување

Клучен збор:-
Избери редослед:-

Автобанда огласник
Untitled Document
Автоплацеви
Пронајди дилер/продавач во вашата локација:-DSCN5680

DSCN5580

DSCN5493

DSCN5211

DSCN5353

DSCN5133

DSCN3869

DSCN4951

DSCN4551

DSCN5238

Дел од возилата во Автобанда PDF Печати Е-пошта
Напишано од Administrator   
Петок, 01 Април 2011 22:35

     DSCN5272   fokus_k_3

     DSCN5468

Последно освежено на Среда, 20 Јануари 2016 18:29
 
Најнова понуда во Автобанда

   DSCN5082  

  DSCN5708      DSCN5599
Opel Astra 1.7 CDTI Peugeot 206  1.1 benzin Mercedes a 170 CDI
   DSCN5006     DSCN5653      DSCN5634
Opel Meriva 1.7 DTI VW Golf 5 1.6 benzin plin Audi A2 1.4

 3779768277783177031       

Издвојуваме од понудата во “Автобанда“

2003 PEUGEOT 206
2003 PEUGEOT 206 PRODAVAM PEUGEOT 206 1.1 BENZIN PROIZVEDENA 2003 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO SUPER SOSTOJBA GRADSKI AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA
Повеќе...


2001 AUDI A4
2001 AUDI A4 PRODAVAM AUDI A4 1.9 TDI 131KS PROIZVEDENA 2001 GODINA SO KOMPLETNA FUL OPREMA REGISTRIRANA DO 11 MESEC 2016 GODINA REDOVNO SERVISIRANA VO EKSTRA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA VREDI DA SE VIDI.
Повеќе...


2006 PEUGEOT 207
2006 PEUGEOT 207 PRODAVAM PEUGEOT 207 1.4 HDI PROIZVEDENO 2006 GODINA SO FUL OPREMA REGISTRIRANA DO 12 MESEC 2016 GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA I MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L/100KM
Повеќе...


2005 PEUGEOT 407
2005 PEUGEOT 407 PRODAVAM PEUGEOT 407 2.0 HDI 100KW PROIZVEDENA 2005 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO PERFEKTNA SOSTOJBA MOZNA E RAZMENA SO VASA DOPLATA ZA PLAKANJE VO GOTOVO IMA EKSTRA CENA.
Повеќе...


2001 VOLKSWAGEN GOLF
2001 VOLKSWAGEN GOLF PRODAVAM VOLKSWAGEN GOLF 4 1.9 TDI 110KS PROIZVEDEN 2001 GODINA SO FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.
Повеќе...


2003 AВТОДЕЛОВИ Резервни делови
2003 AВТОДЕЛОВИ Резервни делови PRODAVAM SENZOR ZA RADILICA ZA OPEL ASTRA 1.6 BENZIN PROIZVEDENA 2003 GODINA
Повеќе...


1998 TOYOTA RAV-4
1998 TOYOTA RAV-4 PRODAVAM TOYOTA RAV4-4X4 2.0 BENZIN + VGRADEN PLINSKI URED SO ATEST POMINATI 154.000KM REGISTRIRAN DO 12MESEC 2016 GODINA IMA KOMPLETNA OPREMA VO SUPER SOSTOJBA MOZE RAZMENA SO VASA DOPLATA.
Повеќе...


1999 MERCEDES A 170
1999 MERCEDES A 170 PRODAVAM MERCEDES A KLASA 170 CDI PROIZVEDENA 1999 GODINA KUPENA VO MAKEDONIJA REDOVNO SERVISIRANA SO FUL OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA.
Повеќе...

Топ понуда
http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/578039gip_hj_3.JPG http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/799022DSCN2699.JPG http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/363486DSCN2073.JPG http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/423860AUDI_1.JPG
Препорачуваме
http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/582467DSCN2736.JPG http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/946840pezo_207_3.JPG http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/951629astra_h3.JPG http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/822472DSCN2615.JPG
MАРКЕТИНГ

НОВО НОВО ! ! ! ПОСЕТЕТЕГО ЕДИНСТВЕНИОТ АВТОСАЛОН ЗА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ КОЈ ШТО СЕ НАОЃА ВО НАСЕЛБА ПИНТИЈА И НУДИ ГОЛЕМ ИЗБОР НА ВОЗИЛА КАКО ОД УВОЗ ТАКА И ОД ОВДЕ


 

АВТОСАЛОН БАНДОСКИ ВРШИ РАЗМЕНА НА ПОНОВИ ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ ЗА ПОСТАРИ СО ДОПЛАТА ИСТО ТАКА ПОСРЕДУВАМЕ ПРИ ПРОДАЖБА НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ КОЈ МОЖЕ ДА СЕ ОСТАВИ ВО НАШИОТ АВТОСАЛОН ЗА ПОНАТАМОШНА ПРОДАЖБА

www.mobile.de

www.topspeed.com/cars

wwwpolovniautomobili.com

  

 
gototop