Автосалон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
Пребарување

Клучен збор:-
Избери редослед:-

Автобанда огласник
Untitled Document
Автоплацеви
Пронајди дилер/продавач во вашата локација:-DSCN6384

DSCN6351

DSCN6251

DSCN6156

DSCN5976

DSCN5680

DSCN6586

DSCN5211

Дел од возилата во Автобанда PDF Печати Е-пошта
Напишано од Administrator   
Петок, 01 Април 2011 22:35

     DSCN5792   DSCN5830

     DSCN5992

     DSCN6514   DSCN6495 

Последно освежено на Четврток, 14 Април 2016 06:25
 
Најнова понуда во Автобанда

   DSCN6008  

  DSCN6269      DSCN5599
VW Golf 5 1.9 TDI Peugeot 307  2.0 HDI Mercedes a 170 CDI
   DSCN6457     DSCN6551      DSCN5634
VW Golf 4 1.9 TDI 131KS VW Golf 1.9 Dizel 110ks Audi A2 1.4

 3779768277783177031       

Издвојуваме од понудата во “Автобанда“

2001 VOLKSWAGEN GOLF
2001 VOLKSWAGEN GOLF PRODAVAM VOLKSWAGEN GOLF 4 1.9 TDI 131KS 6 BRZINI PROIZVEDEN 2001 GODINA SO FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA
Повеќе...


2002 AUDI A2
2002 AUDI A2 PRODAVAM AUDI A2 1.4 BENZIN 55KW PROIZVEDENA 2002 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA
Повеќе...


2007 NISSAN QASHQAI
2007 NISSAN QASHQAI PRODAVAM NISAN QASHQAI 2.0 DIZEL PROIZVEDEN 2007/2008 GODINA SO FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE RAZMENA SO VASA DOPLATA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA.
Повеќе...


2005 VOLKSWAGEN GOLF
2005 VOLKSWAGEN GOLF PRODAVAM VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI 77KW PROIZVEDEN 2005 GODINA SO FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE RAZMENA SO VASA DOPLATA.
Повеќе...


2007 AUDI A3
2007 AUDI A3 PRODAVAM AUDI A3 2.0 TDI 170KS PROIZVEDENA 2007 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.
Повеќе...


2004 RENAULT MEGANE
2004 RENAULT MEGANE PRODAVAM RENAULT MEGANE 1.9 DCI PROIZVEDEN 2004 GODINA SO FUL OPREMA REGISTRIRAN REDOVNO SERVISIRAN VO ODLICNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L/100KM CENA MNOGU POVOLNA ZA PLAKANJE VO GOTOVO.
Повеќе...


2002 TOYOTA COROLLA
2002 TOYOTA COROLLA PRODAVAM TOYOTA COROLLA 2.0 DIZEL PROIZVEDENA 2002/2003 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO SUPER SOSTOJBA.
Повеќе...


2004 AВТОДЕЛОВИ Резервни делови
2004 AВТОДЕЛОВИ Резервни делови PRODAVAM ZADEN LEV STOP ZA GOLF 5 1.9 TDI PROIZVEDEN 2004 GODINA
Повеќе...

Топ понуда
http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/578039gip_hj_3.JPG http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/799022DSCN2699.JPG http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/363486DSCN2073.JPG http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/423860AUDI_1.JPG
Препорачуваме
http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/582467DSCN2736.JPG http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/946840pezo_207_3.JPG http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/951629astra_h3.JPG http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/822472DSCN2615.JPG
MАРКЕТИНГ

НОВО НОВО ! ! ! ПОСЕТЕТЕГО ЕДИНСТВЕНИОТ АВТОСАЛОН ЗА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ КОЈ ШТО СЕ НАОЃА ВО НАСЕЛБА ПИНТИЈА И НУДИ ГОЛЕМ ИЗБОР НА ВОЗИЛА КАКО ОД УВОЗ ТАКА И ОД ОВДЕ


 

АВТОСАЛОН БАНДОСКИ ВРШИ РАЗМЕНА НА ПОНОВИ ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ ЗА ПОСТАРИ СО ДОПЛАТА ИСТО ТАКА ПОСРЕДУВАМЕ ПРИ ПРОДАЖБА НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ КОЈ МОЖЕ ДА СЕ ОСТАВИ ВО НАШИОТ АВТОСАЛОН ЗА ПОНАТАМОШНА ПРОДАЖБА

www.mobile.de

www.topspeed.com/cars

wwwpolovniautomobili.com

  

 
gototop