Автосалон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
Пребарување

Клучен збор:-
Избери редослед:-

Автобанда огласник
Untitled Document
Автоплацеви
Пронајди дилер/продавач во вашата локација:-2017-02-24_16.37.21

20170220_145600

20170210_112414

20170207_091027

20170207_090203

20170131_160755

20170129_144641

20170123_152756
Дел од возилата во Автобанда PDF Печати Е-пошта
Напишано од Administrator   
Петок, 01 Април 2011 22:35

         pazarzase                             www.pazarzase.mk                     

        20170220_171946   DSCN8430

         20161129_100437  20161129_094529

Последно освежено на Понеделник, 20 Февруари 2017 19:46
 
Најнова понуда во Автобанда

   2017-02-22_12.57.37  

  20161110_142247    20161210_153939
 Fiat Bravo 1.6 Dizel Audi a4 1.9 TDI Lada Niva
   20170207_155841     20161114_065257     DSCN8138
Citroen Xsara Picasso  VW Golf 5 1.9 TDI 105ks Suzuki Alto 1.1

 3779768277783177031       

Издвојуваме од понудата во “Автобанда“

2005 SUZUKI ALTO
2005 SUZUKI ALTO PRODAVAM SUZUKI ALTO 1.1 BENZIN PROIZVEDENA 2005 GODINA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA CENA EKSTRA GRATSKI AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA 5L/100KM
Повеќе...


2005 VOLKSWAGEN TOURAN
2005 VOLKSWAGEN TOURAN PRODAVAM VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI 66KW-90KS PROIZVEDEN 2005GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA 6 BRZINI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L/100KM
Повеќе...


2010 CITROEN C4 GRAND PICASSO
2010 CITROEN C4 GRAND PICASSO PRODAVAM CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 HDI 80KW PROIZVEDENA 2010 GODINA SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA 7 SEDISTA PARKING SENZORI NAVIGACIJA 4 ZONSKA KLIMA DAMSKI AUTOMATIK TIPTRONIC COMANDI NA VOLAN I USTE MNOGU DRUGA OPREMA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVAC
Повеќе...


2004 VOLKSWAGEN GOLF
2004 VOLKSWAGEN GOLF PRODAVAM VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI PROIZVEDEN 2004 GODINA SO FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.
Повеќе...


2008 FIAT BRAVO
2008 FIAT BRAVO PRODAVAM FIAT BRAVO 1.6 DIZEL 77KW PROIZVEDENA 2008 GODINA SO FUL OPREMA 6 BRZINI DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO SUPER SOSTOJBA
Повеќе...


2003 CITROEN XSARA PICASSO
2003 CITROEN XSARA PICASSO PRODAVAM CITROEN XSARA PICASSO 2.0 HDI PROIZVEDENA 2003/2004 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.
Повеќе...


2004 LADA NIVA
2004 LADA NIVA PRODAVAM LADA 112 - 1.5 BENZIN SO ATESTIRAN PLINSKI URED KUPENA VO MAKEDONIJA OD OPREMA POSEDUVA CENTRALNA BRAVA ELEKTRIKA NA SITE 4 PROZORI SERVO VOLAN CD RADIOKASETOFON 4 NOVI GUMI REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA DO 11 MESEC 2017 GODINA LADATA E VO O
Повеќе...


2006 AВТОДЕЛОВИ Резервни делови
2006 AВТОДЕЛОВИ Резервни делови PRODAVAM SENZOR ZA PRITISOK NA ULJE ZA FORD FOCUS 1.6 TDCI PROIZVEDEN 2006 GODINA
Повеќе...

Топ понуда
http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/578039gip_hj_3.JPG http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/799022DSCN2699.JPG http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/363486DSCN2073.JPG http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/423860AUDI_1.JPG
Препорачуваме
http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/582467DSCN2736.JPG http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/946840pezo_207_3.JPG http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/951629astra_h3.JPG http://avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/822472DSCN2615.JPG
MАРКЕТИНГ

ПОЧИТУВАНИ КОРИСНИЦИ ВЕ ИЗВЕСТУВАМЕ ДЕКА НАСКОРО НОВО ОТВОРЕНИОТ ВЕБ ПОРТАЛ avtobanda.pazarzase.mk ЌЕ БИДЕ ДОСТАПЕН ЗА СИТЕ КОРИСНИЦИ КАДЕ ШТО КЕ МОЖАТ БЕСПЛАТНО ДА ПРОДАВААТ И КУПУВААТ СЕ НА ЕДНО МЕСТО 


 

НОВО НОВО ! ! ! ПОСЕТЕТЕГО ЕДИНСТВЕНИОТ АВТОСАЛОН ЗА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ АВТОБАНДА КОЈ ШТО СЕ НАОЃА ВО НАСЕЛБА ПИНТИЈА И НУДИ ГОЛЕМ ИЗБОР НА ВОЗИЛА КАКО ОД УВОЗ ТАКА И ОД ОВДЕ МОЖНИ СЕ И РАЗМЕНИ СТАРО ЗА ПОНОВО 

www.mobile.de

www.topspeed.com/cars

wwwpolovniautomobili.com

  

 
gototop